Vzpomínáme a lásku posíláme ke hvězdám

Podzimní listí ševelí v korunách stromů a my pociťujeme energii stoupající ze země

Nad potemnělými mlžnými lesy jasně září Večernice, svou širokou ochrannou náručí střeží bránu mezi tímto a druhým světem. Láskyplně dohlíží na pouto mezi světem přírody, člověkem a světem duchů, všech hrdinů minulých životních příběhů, kteří kdy kráčeli po zemi.

Podzimní vítr se toulá po krajině, aby nesl myšlenky na naše milované k vzdálené tajemné bráně na západní straně hvězdné oblohy. Vzpomínáme a lásku posíláme ke hvězdám.

Láska naše i našich předků, až uhasne jas večerních a nočních svící, se rozzáří ve světle ranní hvězdy Jitřenky. Její záře je tajuplným mostem mezi hmotným a duchovním světem, dává nám pocit útěchy a vnitřní rovnováhy. Pamatuj, že v záři Jitřenky každého rána proudí nové síly.

Barevné listí padající k zemi přikrývá vše smutné a stonající a slunce podzimu dodává léčivou sílu, aby v čase nového růstu na zemi obohacené výživou spadaného listí mohly vykvést nové růže.

Vnímej jasné světlo zapálené svíce, požádej o dar lásky všude tam, kde je právě nyní nejvíce zapotřebí. Neodfoukávej světlo svíce nadarmo, svým dechem pošli přání hojení a lásky potřebným. Avšak těm, kdo o to nestojí, své kouzlo nevnucuj. Nadpozemské kouzlo této noci ponese tvé myšlenky, krajinou malovanou precizními tahy podzimní paletou hřejivých barev, do míst blízkých i velmi vzdálených.

♥∗★∗・:*:・∗☆♥ ∗・:*:・∗★・∗・:∗・:*:・∗★∗・♥*:・∗★∗・:*:・∗☆♥ ∗・:*:・∗★・∗・*:・∗★∗♥

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?