Zrcadlo v naší koupelně o nás ví úplně všechno

Zrcadlo o nás všechno ví, vidělo nás veselé i smutné, zcela obnažené i v různých maskách. Umožňuje nám dívat se sám sobě do očí. Zná naši přirozenost, zná naše ideální představy o sobě, a vnímá pocity nesouhlasu a někdy i projevy odporu v okamžiku, kdy hledíme do vlastní tváře. Miluje náš úsměv, ale také zná všechny naše úšklebky i přetvářky. Odráží energii našeho smíchu. Zná naše slzy, vidělo nás plakat a zná důvody našich slz, jeho lesklá, zrcadlící se plocha absorbuje energie našich myšlenek a emocí. Pozná, kdy lžeme sami sobě, pozná, když jsme vyčerpaní a zná důvody našich neuróz. Koupelna souvisí s energií vody, a tedy i s emocemi, právě koupelna poskytuje pocit soukromí, pokud se potřebujeme nepozorovaně vyplakat.

Zrcadlo přijímá otisky našich tužeb i smyslových představ, zná naše erotické i sexuální touhy. Skenuje naši vnitřní řeč, všechny projevy radosti a nadšení, nespokojenosti a nesouhlasu, a také umocňuje strach. Ví vše o naší sebelásce, ví o všem, co na sobě nemáme rádi. Zná hlubiny našeho podvědomí, zpět k nám odráží také vše čisté i nečisté v našem svědomí. (Člověk s nečistým svědomím vrhá „za zrcadlo“ své nejtemnější stíny.) Zrcadlo, v pravdivém obraze naší tváře, vidí otisk naší duše. Ví také vše o lidech, kteří s námi sdílejí společný prostor. A my povětšinou nevíme nic o tom, že v zrcadle soustřeďujeme svou magickou sílu. Například v okamžiku, kdy na účet svých blízkých vysíláme energie hněvu, nesouhlasu nebo dokonce nepřejícnosti nebo nenávisti.

Zrcadlo napomáhá různým sugescím vniknout do našeho podvědomí. Stačí, pokud sami sobě před zrcadlem jednou dvakrát za den řekneme „Já jsem úplně nemožná“. Nevědomky tak provádíme psychické sebe napadení. Někdy dokonce můžeme zažívat pocit nepříjemného doteku energií, které se zpětně zrcadlí do našeho energetického pole. Přízračné jsou zrcadlové otisky unaveného těla bez energie neboli „těla bez duše“. Místo, kde se v našem osobním prostoru nachází zrcadlo, často ponouká k sebevraždě, neboť je místem, kde jsme nuceni k sebepozorování a k sebezpytování.

Zrcadlo je někdy také svědkem souboje dvou i více vnitřních bytostí. Energie vtisknuté do zrcadla mohou vstoupit do našich snů, v zrcadle otisknutý náš vlastní vnitřní prostor, na nás může během spánku působit astrálně. Nevědomé souboje našich vnitřních bytostí probíhají během spánku, působením energií přes astrální sféru. Před zrcadlem je dobré nechtěnému nevěnovat pozornost, nezachytávat se za háčky negativních slov, mít svou nervovou sílu pevnou, nezdolnou a pod kontrolou. Pokud budete (nejen) při pohledu do zrcadla na sebe vlídní, a svému tělu projevíte vděk a lásku, otiskne se to do vašeho podvědomí.

Zrcadlo a dlouhodobé uchování informací

Víte, že zrcadlo má dlouhodobou paměť? Jste si vědomi toho, kam se vaše zrcadlo dívá? Rozhodně by nemělo být umístěno v blízkosti lůžka. Máte-li zrcadlo v ložnici tak, že se v něm ve spánku odráží vaše postava, neváhejte a zrcadlo přendejte na jiné místo. Totéž platí o dětském pokoji! Zrcadlo má samo o sobě magické vlastnosti, co vidí, to odráží, zhmotňuje, zdvojnásobuje. Odráží energie, které se nesčítají ale násobí. Včetně nechtěných aspektů života: negativní myšlenky, nespavost, špatné nálady, bolesti tělesné i duševní, strachy a fobie, divoké sny, pocity méněcennosti, žárlivost. Negativní energie se zhmotňují v podobě neviditelných entit či temných duchů, v podobě nečekaných příhod. Totéž platí o tělesném cvičení. Cvičení před zrcadlem může odrážet a zdvojnásobit úsilí a únavu. Jste-li doopravdy veskrze šťastný člověk, ponechte zrcadlo tam, kde je, bude k vám odrážet pocity štěstí, dobrou náladu, lásku, pohodu a harmonii.

Pokud se zrcadlo ,,dívá“ na nepořádek, špínu nebo nepříjemnou událost, odráží vše zpět do prostoru. Odráží-li se v zrcadle harmonie, krása, světlo či projevy lásky, zpět do prostoru se vrací pozitivní energie. Dívá-li se zrcadlo ve vašem bytě současně skrze okno do venkovního prostoru, zjistěte, co zpětně k vám domů odráží. Jedná-li se o obraz harmonie, zeleň, stromy, přírodu…, pak je vše v pořádku. Dívá-li se na velmi rušnou ulici, chaotické prostředí, nádraží, banku, hernu, obchodní centrum, skládku, nemocnici nebo dokonce na hřbitov, zvažte, jaké energie se přenášejí do vašeho osobního prostředí. Přendejte zrcadlo tak, aby nevidělo ven!

Zobrazit elektronické a tištěné KNIHY Psychologie chaosu

Starožitná zrcadla vidí do daleké minulosti. Může v nich být skrytá různá energie. Opatrnost je na místě u zrcadel pořízených ve starožitnictví. Nebo zrcadel již použitých, nevíme-li nic o bývalém majiteli. Zrcadla mají v paměti uloženo vše, na co se kdy musela dívat! Nejsme-li dostatečně senzitivní a neumíme-li číst v energetické paměti hmotných předmětů, nemáme šanci zjistit, zda ono viděné představovalo harmonické nebo destruktivní obrazy. Energie starodávné paměti může vibrovat a neblaze se zhmotňovat. Japonci věří, že zrcadlo v sobě skrývá věrný obraz duše svého majitele. Zrcadlem neznámého původu může do našeho osobního prostředí vstoupit energie různých astrálních entit. Mohou být sice neškodné, ale je nevhodné umožnit jim kdykoliv narušit naše soukromí nebo nenápadně působit na naše podvědomí. Zásadně se vyvarujeme zrcadel prasklých a zašlých. Naprostý zákaz platí u zrcadel, která jakkoli deformují obraz.

Související článek: Úplňkový půlnoční rituál s magickým zrcadlem

PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?