Střelec – láska a erotika

happy-people-1014943_1280Znamení Střelce vládne živel ohně a planeta Jupiter, oheň zde charakterizuje pohyb, neúnavnost, živoucí energii. Jupiter přináší inteligenci, zvídavost, vyšší poznání. Nejsou žádné hranice, za které by se Střelec netoužil podívat, které by nechtěl překonat. Rád také překonává svoje vlastní hranice, svoje limity a zdánlivě nepřekonatelné výzvy. Toto znamení nejvíce charakterizuje upřímnost, někdy až netaktní a nevybíravá (vystřelené šípy), a touha po osobní svobodě. Povaha Střelce je dobrosrdečná, optimistická, přátelská, veselá, je aktivní, vnímavý a soucitný.

Střelec – láska, erotika, věrnost

Střelce ve vztahu nudí zažitá rutina a nezáživnost. Partnery si na začátku vztahu často idealizují, později zjistí, že se zamilovali spíše do svých (často nereálných) představ a zidealizovaných domněnek, a odmítají přijmout věci tak, jak jsou. Až v pozdějším věku přistupují ke vztahům s rozvahou a větší tolerancí. Pro Střelce jsou milostná dobrodružství nedílnou součástí jejich života. Jejich ohnivé srdce vyžaduje vášnivé podněty, sotva jeden vztah ukončí, rychle se dokáže rozhořet pro novou lásku. Do vztahu manželského nevstupují lehkovážně, neradi přicházejí o volnost a svobodné rozhodování, například o tom, jak naloží se svým volným časem. Dokonce ani ženu ve Střelci do svatebních střevíčků hned tak neobujete.

woman-693446_1280Pokud nechcete o lásku Střelce přijít, nepřistřihujte jim jejich křídla, dejte jim určitou dávku volnosti. Pokud jim dopřejete svobodu, dopřejí ji také oni vám. Nebudou se vás vyptávat kde, s kým a proč jste trávili volný čas. Nesnažte se za každou cenu zjistit, co si Střelci pod pojmem svoboda představují, bývají upřímní a leccos by vás mohlo (nemile) překvapit. Nevnucujte jim svoje názory za každou cenu, zvolte nenápadnou taktiku: pokud budete něco chtít zrealizovat, udělejte to tak, aby si Střelec myslel, že to byl jeho (skvělý) nápad. Budete sice muset oželet pocit uznání, ale dosáhnete svého. Pamatujte také, že ačkoliv se s vámi nebudou donekonečna hádat, často budou (třebaže tiše) stát si za svým stanoviskem, přesvědčením. Vlastní názory, ať už se týkají čehokoliv, považují za nejlepší, námitky nepřijímají. Připravte se na skutečnost, že fyzická energie Střelce je nezdolná, nedokáže dlouho v klidu sedět. Nicnedělání, lenošení nebo předlouhou relaxaci bude patrně považovat za ztrátu času.

Věrnost: pouze oddanost až za hrob, spojená s vášní, oddaným srdcem a vztahem, který splňuje všechny Střelcovi představy, zabrání tomuto znamení v pokušení o nevěru. Pokušení prožívají možná neustále a při každé příležitosti. Jde jen o míru toho kterého člověka, nakolik dokáže svá pokušení ovládnout. Závislost na sexu bývá u Střelců obvykle docela častá, hlavně v mladším věku. Dokonce až tak, že sex je pro ně něco jako zábavný koníček nebo aktivní relaxace, nepodmíněná zamilovaností, a s touto svou vášní si hlavu moc nelámou. Pokud jsou nevěrní, vždy se jakoby nic vrátí domů. Na žárlivé scény nemá Střelec trpělivost, a protože nerad lže, bude patrně zapírat nesnesitelným mlčením.

Střelec žena: praktická, vstřícná, realistická, bezstarostná, podnikavá žena s dobrým srdcem, vášnivá a dominantní milenka. Dokáže milovat celým svým srdcem, pokud partner splňuje její představy o ideálním vztahu. Přesto bude vždy nezávislá a samostatná, bude vyhledávat dobrodružství a vzrušení. Žena mnoha tváří – hrdá a vznešená, někdy až výstřední, ale také urážlivá a vznětlivá. Potřebuje spoustu přátel, ke kterým je dobrosrdečná, potřebuje k životu spoustu neotřelé zábavy a smyslových prožitků. Požádat ženu Střelce o ruku je nejistá sázka do loterie, určitě vám okamžitě neodpoví, s překvapeným úsměvem vás požádá o čas na rozmyšlenou.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Střelec muž: zdvořilý, intuitivní, s kreativní fantazií, s požitkem flirtující muž, život si užívá plnými doušky. Rád se dvoří, svádí a dobývá, rád naslouchá a s oblibou si hraje na zachránce zklamaných srdcí. Sex a erotiku považuje za nedílnou součást života. Dokáže se radovat ze všeho, co dělá a čím se zrovna zabývá, je neúnavný a aktivní. Potřebuje patřičnou dávku vzrušení a uvolnění energie, proto se často věnuje sportu či cestování. Pokud necestuje, alespoň studuje atlas a světové mapy. Vystřelené šípy mířené proti druhé osobě, v podobě slov a úvah bez rozvahy, bývají občas netaktní až bolestivé.

Vhodný partner: Vodnář, Lev, Váhy, Štír, Kozoroh, Beran. Méně vhodný partner: Rak, Ryby, Panna, Blíženci.

Související článek: Ohnivé znamení – Střelec (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Střelec - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.