Ryby – láska a erotika

bridal-bouquet-764643_1920Znamení Ryb vládne vodní živel a planeta Neptun, tato kombinace přírodních a hvězdných sil podporuje city, emoce, intuici a tvůrčí fantazii. Ryby jsou sice velice soucitné a obětavé, ale někdy vnímají realitu kolem sebe poněkud zkresleně. Věří v dobro a drsnost reality snáší velmi obtížně. Před mnohotvárným a poněkud nevlídným světem je chrání jejich smysl pro romantiku. Ryba bývá kamarádská, přátelé se jí mohou kdykoliv svěřit s jistotou, že zachová tajemství, že v rámci možností nezklame jejich důvěru, a nikoho úmyslně nepodrazí. Bez skutečně pádného důvodu se nevměšuje do cizích záležitostí, obyčejně ani nemá sklony k pomlouvání druhých. Toto znamení bývá nerozhodné, hlavně z toho důvodu, že si pramálo důvěřuje, mívá zábrany otevřít své nitro svému okolí. Jejich duše je klidná a mírumilovná.

Toužíte-li po klidném a harmonickém vztahu, porozhlédněte se, zda ve vašem okolí není romantická duše v podobě Ryby. Toto soucitné znamení se snadno vciťuje do cizích příběhů, občas až příliš emotivně. Někdy se jim může stát, že se zamilovávají poněkud slepě, právě z těchto důvodů, a časem prožívají bolestná rozčarování. Ryby obyčejně nemívají silné sebevědomí, často si nevěří, nesnadno se prosazují. Raději se nechají svádět, málokdy vás osloví jako první. Hledají spřízněnou duši a zamilovávají se celým svým srdcem. Lásku neumí předstírat, pokud citově vychladnou, nebo jim je ublíženo, prožívají to velice emotivně.

Pokud nechcete lásku Ryb ztratit, nevytýkejte jim často jejich myšlenkové útěky mimo realitu, nechte je snít si své sny. Nesnažte se před nimi tajit své emoce, Ryby jsou velice empatické. Vycítí dokonce i lež a skrývanou nevraživost, nesnáší hrubost a násilí. Bývají dosti náladové, hlavně v období úplňku. Dopřejte tomuto znamení občasnou potřebu být o samotě. Nejraději se toulají někde venku v přírodě. Nenuťte je chodit do společnosti, pokud se jim opravdu hodně nechce. Ve vztahu s tímto znamením budete potřebovat určitou dávku trpělivosti. Buďte vděční za laskavost tohoto znamení, pokud Ryba dává, neočekává zpětnou vazbu za každou cenu. To jim může do života přinášet okamžiky, kdy jsou svým okolím zneužívány. Pamatujte, že Ryba bude ve skrytu duše stále toužit slyšet, jak je pro vás a váš život důležitá.

Připravte se také na to, že Ryba nezaváhá kdykoliv na zavolání běžet na pomoc svým přátelům, i za cenu toho, že zruší v daný okamžik vše, na čem budete domluveni ve svém soukromí. Bez domluvy nevyhazujte Rybám jejich talismany, předměty, ke kterým mají citové vazby, suvenýry z cest, kamínky, které si přinesou z procházky, barevné mušle od moře, staré fotografie, hluboce by se jich to mohlo dotknout.

Věrnost: pokud Ryba miluje, její láska je čistá, vroucná a nesobecká. Jsou schopny lásky, která si neklade nesplnitelné nároky a podmínky. Ryba je šťastná pokud je dobývána, ráda přijímá poklony a sama oplácí stejnou měrou. Nevěra může přijít, pokud se Ryba bude cítit osamělá, zanedbaná a odstrčená. Pokud nedostane to, co k životu potřebuje: časté, upřímné vyznání lásky, oporu a klidný útulný domov. Potom může být sklon k nevěře docela častý. Není neobvyklé, pokud Ryba udržuje i dva vztahy najednou, a ještě k tomu oba partnery miluje stejnou měrou.

VNITŘNÍ MOUDROST – PRIMA ŽIVOT

Ryba žena: romantická, zdrženlivá, skromná, zasněná, vlídná a přívětivá žena s jemným vystupováním. Citlivá, něžná, tajuplná a vnímavá milenka, která vás zahrne bezpodmínečnou láskou. Nikdy neodděluje sex od lásky. Ženě v Rybách uděláte radost každou upřímně míněnou lichotkou, případně květinou, nepotřebuje být zahrnována drahými vznešenými dary. Potřebuje muže, který ji bude ochraňovat a nabídne jí pevnou náruč. Pokud nenajde partnera svých snů, dokáže donekonečna toužit po opravdové, romantické lásce. Iluze o pravé lásce jim do života přináší častá zklamání. Žena Ryba nebývá ve vztahu dominantní, nechá se vést, ale potřebuje partnera, který souzní s její citlivou, sentimentální duší. Vždycky bude milující a obětavou matkou vašich dětí.

Ryba muž: rozvláčný, věčně snící, romantický, skromný a spravedlivý muž s tvůrčí fantazií. Citově otevřený, oddaný milenec, který vám otevře svou náruč kdykoliv vám bude jakkoliv smutno. Dokáže se od srdce a bláznivě zamilovat. Sex prožívá naplno a zcela se vám oddá. Výborný, vtipný společník. Překvapí vás svou neotřelou fantazií, otevřenou povahou, randěním v přírodě, květinovými pugéty. Muž v Rybě se vám přizpůsobí ochotněji, než jakékoliv jiné znamení zvěrokruhu. Bude k vám ohleduplný a tolerantní. Toužíte-li po dětech, pořiďte si je právě s tímto mužem – bude vynikajícím tátou a nikdy nedá na své děti dopustit.

Vhodný partner: Vodnář, Ryba, Beran, Rak, Štír, Kozoroh. Méně vhodný partner: Býk, Panna, Blíženec, Střelec.

Související článek: Vodní znamení – Ryba (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Ryby - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.