Dnes začíná druhá čtvrť Měsíce – mohou se projevit skrytá tajemství

Druhá čtvrť začíná uprostřed mezi novoluním a úplňkem. V této fázi je viditelná přesná polovina Měsíce před úplňkem. Nastává magická rovnováha mezi světlem a tmou. Půlměsíc se na obloze objevuje za bílého dne, za obzor zapadá kolem půlnoci. Prohlubuje se vnitřní spiritualita, vnímání intuice, pozornost je soustředěna na přítomný okamžik, city a emoce se mohou dotýkat hloubek našich niter.

V tento den je čas pro zastavení, vyrovnání energií. Nastává čas tajuplného mezidobí, mohou se projevit skrytá tajemství, ve vnějším prostoru, ale i v našem vnitřním světě. Není žádné buď anebo, žádná rozpolcenost, je čistá harmonie. Podívejte se v tu chvíli, kdy je vidět přesná polovina Měsíce, na oblohu a uvědomte si, že černá a bílá vyrovnávají protiklady. V tyto dny přichází mystický čas opětovného zastavení, vše je mírnější a klidnější, události jsou očekávány s klidnou nadějí. Uvědomujeme si překážky a odstraňujeme je, prohlédneme, v jakých záležitostech máme poněkud zastřené vnímání. Nebráníme se změnám, činíme spravedlivé závěry. Uvědomujeme si vlastní myšlenky a emoce s mínusovým znaménkem, a to vše v klidu a s láskou.

Některá slova bezděky řekneme nahlas, abychom naplno procítili, jak znějí. Některá slova znějí jako zvon, jiná připomínají hromové hřmění. Jen my víme o síle vnitřních rozhodnutí, která nikdy nevyjádříme slovy. Mnoho slov dusíme v sobě, někdy je potřebujeme říct nahlas, teprve potom pocítíme uvolnění z vnitřního sevření, pocitové uvolnění doprovázené podivnou, mrazivou radostí.

INSPIRACE – nová eKniha „Tvořivá esence vědomého bytí – vnitřní svět myšlenek“

Působící energie nás nutí k odpovědím na otázky: Co to je, co bytostně cítíme uvnitř sebe? Dokážeme být jen tak sami se sebou a ve vnitřním tichu nalézat odpovědi? Uvědomujeme si dostatečně, že myšlenková a pocitová energie v nás může probudit schopnost sebe léčení? Dokážeme sledovat řetězení myšlenek, duševní stav nebo myšlenky, kterými vytočíme sami sebe? Všímáme si vlastních reakcí na myšlenky, které přichází někdy jen proto, že naše podnikavá mysl zkouší, na čem se zachytíme?

Měsíc přibývá a přibližuje se k úplňku, pozitivní energie jsou stále ještě nakloněny všemu, co jsme začali v čase novoluní, záležitosti, projekty a plány, kterým se věnujeme mohou růst a rozvíjet se. Měsíc je ve své druhé čtvrti ke Slunci v úhlu 90 stupňů, a to znamená konat, jednat, hýbat se. Především se jedná o odstraňování případných překážek, které nás zdržují nebo nám zabraňují posunout se dál směrem k naplnění záměru.

Měsíc (emoce) je dnes ve Vodnáři, zde bude působit do úterního dopoledne – od 10:33 bude působit v Rybách. Slunce (vůle) zítra vstupuje do znamení Štíra. Pokud jste unavení, nemáte dost síly a energie, věci se neposouvají podle představ, prostudujte vlivy energií právě působících znamení, možná najdete nějakou stopu, která se dotýká konkrétně vaší záležitosti, kterou aktuálně řešíte. Než uděláte první krok k důležitému rozhodnutí nebo nápravě, zhluboka se nadechněte.

Selenit propojuje naše nitro s energií Měsíce

Selenit je přiřazován k měsíčním kamenům, usnadňuje propojení jemnohmotné sféry ducha s hmotou, pomáhá čistit auru, podporuje duchovní vnímavost. Světelné vibrace selenitu, jejichž plynutí vnímáme jako velmi příjemné, probouzí mimosmyslové vnímání a paranormální schopnosti, pomáhají soustředit se na bytí v přítomném okamžiku. Tekuté světlo selenitu, rezonující s bohyní Selené, uklidňuje, rozvíjí laskavost a mírní silné emocionální projevy. Láskyplným citům dodává jiskřivé vibrace, pomáhá odpoutat se od citové závislosti.

Související článek: Měsíční kámen selenit a světelná ochranná energie

PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?

Zdroj fotografií: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?