Panna – láska a erotika

couple-915981_1920Znamení Panny vládne živel země a planeta Merkur, převládajícím aspektem tohoto zemního znamení je pečlivost, smysl pro pořádek, pro detail, bystrý úsudek, organizační schopnosti. Panny přemýšlejí a jednají systematicky, sází na spolehlivost. Nemají rády nejasnosti, jak ve vztazích, tak v čemkoli jiném. Vztahy navazují opatrně, zdrženlivě, střízlivě a poněkud racionálně. Dlouho si vás budou takříkajíc oťukávat, budou se soustředit na vaše povahové rysy a schopnosti. Převládající rozum u tohoto zemního znamení, potlačuje vášeň a spontánnost. Panny skutečně hodně přemýšlí a analyzují, to je odvádí od citových a emočních prožitků. Zamilovanost přijímají také na rozumové úrovni, spíše než vášní vás zahrnou starostlivostí a péčí. Osobní život považují za chráněné soukromí, na veřejnosti se nezvyditelňují.

Panna – láska, erotika, věrnost

Můžete se stát, že na otázku, zda vás Panna miluje, vám nebude umět odpovědět. Pokud se Panna zamiluje, miluje dlouho platonicky, dokud si objev jejího zájmu sám nevšimne, že je žádán. Panna nerada svádí, obtížně dává najevo city. K sexualitě bude přistupovat poněkud úzkostlivě, pokud se na její pocitovou a emoční energii partner nedokáže empaticky napojit. V opačném případě se úzkost promění ve smyslnost a sex se stane důležitou součástí vztahu. Toto zemské znamení neoplývá ohnivou vášní, ale zato pozorností a upřímnou láskou. A není přelétavé, pokud miluje, dává ze sebe do vztahu vše, jak nejlépe to dokáže.

Pokud nechcete lásku Panny ztratit, dbejte na pořádek, dochvilnost, pečujte o sebe a o svůj šatník. Neklaďte odpor systematickému plánování, soustřeďte se (bez reptání) na celek, Panna ráda vyladí detaily a předloží vám analýzu svého (společného) plánu. Nelekejte se, pokud Panna neustále něco kritizuje nebo organizuje, nemyslí to zle, naopak, může být vedena touhou všem se zavděčit a vytvořit všeobecnou spokojenost. Ale nejlépe samozřejmě podle svých představ. Vnímejte, co vám Panna říká, vnímejte také řeč těla, protože toto znamení je skromné na emoční projevy. Hněv, nesouhlas a jiné emoce v sobě potlačují, není snadné pochopit jejich myšlenkové pochody. Panna se vám odvděčí štědrostí a tím, že pro vás vytvoří skutečné domácí zázemí, teplo rodinného krbu se vším komfortem. Přes všechnu svou preciznost a kritičnost je Panna dobrosrdečná a ohleduplná. Rodina je pro toto znamení podstatná a nade vše důležitá. Pokud to Panně dovolíte, bude pro vás zároveň partnerem, poradcem, přítelem i léčitelem.

Věrnost: toto znamení, vzhledem ke svému smyslu pro odpovědnost a spolehlivost, vyznává věrnost jako součást života. Nevěra je samozřejmě možná, Panna je také jenom člověk, ale vzhledem k tomu, že nerada riskuje, nevěra bude spíše výjimkou. Toto znamení nevstupuje do žádného vztahu bez rozvahy, dává si na čas, protože hledá především dokonalost (v podobě svého partnera), a dokonalou lásku.

Panna žena: sex si tato skromná, přirozeně krásná a půvabná žena užívá spíše vnitřně, protože mívá zábrany, nesnadno se uvolní, neumí nechat vášni a touze volný průchod. Panny v sobě nepotlačují ženskost, proto vždy působí krásně a půvabně, někdy jako křehké, zranitelné víly. Vždy jí bude záležet spíše na vašem uspokojení, než na svém. Podaří-li se vám odhalit zábrany, které vedou k její vnitřní uzavřenosti a zdrženlivosti, budete si v sexu velmi rozumět. Panna se přizpůsobí vašemu stylu a požadavkům a přesto si zachová své romantické sny a představy. Velmi jí bude záležet na upřímnosti a věrnosti.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Panna muž: sex je pro tohoto muže oblíbenou činností, bude romantický, něžný a pozorný, avšak bez přílišné fantazie a erotického snění. Spíše může být ovlivněn zbytečným strachem ze selhání. Láska je pro muže v Panně důležitá, upřednostňuje hluboký a dlouhodobý vztah, před krátkodobými románky. Muž Panna neuznává hrubost a vulgární chování, vždy mu bude záležet na slušnosti a korektnosti. Bude dbát na různé maličkosti, kterými vás potěší a udělá vám radost. Pokud muž Panna miluje, bude vás hýčkat, hladit, masírovat a rozmazlovat. Dá si velmi záležet na tom, aby objevil všechny vaše citlivé erotogenní zóny.

Vhodný partner: Kozoroh, Váhy, Býk, Štír, Rak, Lev. Méně vhodný partner: Vodnář, Střelec, Ryba, Blíženec.

Související článek – Zemské znamení – Panna (duchovní rozvoj)

 (Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Panna - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.