Vzdušné sny – projekce podvědomí

iceland-1498120_1920Vnímáte ve snu čerstvý vzduch, příjemné vůně nebo odpuzující závan čehosi? Cítíte teplo či chlad? Podle různých souvztažností zapojíme do interpretace snů vlastní představivost. Sny jsou zrcadlem duše. V noci jsme naladěni na jiné frekvence než během dne, mysl není tolik zahalena závojem nevědomí. Probudíme-li se náhle uprostřed noci mnohem citelněji vnímáme přítomnost intuice, můžeme také intenzivně vnímat přítomnost čehosi neznámého, podivného, přesto dokonale povědomého, vzdušného a éterického. V okamžiku probuzení nezačínejte hned vědomě přemýšlet. Ač to zní divně, ihned se zaposlouchejte do myšlenek, které produkuje vaše mysl i během spánku. Tiše poslouchejte, co za podivnosti se vám honí hlavou. Možná se nebudete stačit divit.

Co znamenají vzdušné sny?

  • Pokud ve snu létáte a vznášíte se nad krajinou, popřemýšlejte, od čeho nebo od koho se ve skutečnosti potřebujete odpoutat a osvobodit.
  • Létací sen vás možná nabádá rozhlídnout se kolem sebe pozorněji, snažit se vidět záležitosti z širšího pohledu, z patra a s nadhledem.
  • Pokud se vám ve snu zjeví nebe plné bílých oblak měnících tvary, nebe plné oblak větrem rozháněných, očekávejte zažehnání smutku a potíží.
  • Naopak temné nebe plné šedivých mračen může být předzvěstí smutné události.
  • Ve snu se také můžete ocitnout v poryvech prudkého větru, to může znamenat, že jste lapeni ve výru emocí, můžete očekávat prudké změny ve vztazích.
  • Případně vás tento vzdušný sen jen nabádá soustředit se na vlastní duši, která se možná osamocena zmítá ve víru nepochopení.
  • Možná se ve snu oddáváte pohledu na krásné červánky za svítání – potom vězte, že vás čeká úspěch, pochopení, pravda a upřímná radost.

Vzdušné sny - projekce podvědomí

Sny jsou projekce podvědomí

Sny jsou projekce podvědomí, kterému v jeho noční aktivitě nebrání racionální mysl. Podvědomí k nám tiše promlouvá bez ustavičného reptání mysli, zcela nezávisle na našem egu. Hodnotí a třídí myšlenky, pocity, vjemy, události a různé činy. Pracuje s informacemi, které jsou z hlediska podvědomí obsažené ve věčné přítomnosti, ovšem naše racionální část je chápe jako informace ze současnosti, minulosti či budoucnosti. Podvědomí probírá naše záležitosti se zcela obnaženou duší, která nic nezakrývá, nepřekrucuje, nic nezatajuje sama před sebou, není zatížená alibismem vlastního ega. Duše je zde sama za sebe, je pravdou, kterou hledáme. Podvědomí ve své nekonečné paměti ukládá naprosto vše, co nás provází životem a tím nás i ovlivňuje. Sny nás učí pohledět občas na sebe z té odvrácené, neviditelné strany, učí nás nazírat bez předsudků na sebe, na ostatní, tak i na různé vnější děje a životní okolnosti.

Zobrazit všechny eKnihy

Nejlepšími psychology své doby a vykladači snů jsou staří Egypťané, od útlého věku se vybraní jedinci vychovávali jako vykladači snů.

Sny mohou být informační, varovné, poukazující na změny ve zdravotním stavu, věštecké. Během snu můžeme přijímat myšlenky ostatních lidí nebo jiných bytostí. Sny se nám podaří snáze pochopit, pokud se naučíme chápat živly – voda, oheň, vzduch, země. Vše, včetně člověka, je tvořeno těmito základními kameny nebo-li elementy. Všechno je o energii, vlastnosti živlů představují určité oblasti bytí, které se mohou manifestovat ve snech, pokud je správně rozeznáme, můžeme v nich spatřit mnoho odpovědí. Všechny čtyři živly jsou prazákladní podmínkou pro vznik a udržování života na Zemi.

Vzdušné sny - projekce podvědomí

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.