Ingredience pro rituální vykuřování

purple-flower-338730_1280Vonný kouř vám dodá energii, moc a sílu. Vůně pronikají přímo do mozku, kde dávají podněty k prožívání zvláštních pocitů a emocí, uvolňují a léčí. Magický kouř odnáší přání přímo k energetickým polím, na která se naše myšlenky napojí a rezonují s nimi. Místnost před rituálem vždy předem dobře vyvětrejte, stejně tak na konci rituálu. Bylinky přidávejte na rozpálené dřevěné uhlí jen po špetkách. Možná budete překvapeni z bílého kouře, ale brzy vás uklidní a přinese vnější i vnitřní pocit pohody a čistoty. Všechny nepříjemné myšlenky a starosti jakoby náhle vyprchají spolu s démonickým kouřem. Možná se vám dokonce podaří otevřít mysl paralelním tajuplným světům, pocítíte jakýsi dotek neznámé duchovní zkušenosti.

petals-414885_1280Santálové dřevo: vyniká kouřovou, kořenitou a dřevitou vůní, vhodné je k večernímu rozjímání. Čerpáme duševní rovnováhu, vnímáme vyrovnanost, klidu a pohodu. Zapomeneme na pocuchané nervy, úzkost, nervozitu. Santálové dřevo je zasvěceno Slunci.

Větvičku levandule: pálíme především pro její desinfekční účinek, nesměla chybět při královských rituálních koupelích. Povzbuzuje, uklidňuje emoce, přináší ochranu, štěstí a lásku, zbavuje strachu a nedůvěry.

Jehličí jalovce, cedru, borovice: namícháme stejným dílem. Použijeme při rituálech k očištění domova nebo rituálního místa. Sušené jalovčinky a jehličí jalovce vykouzlí velmi silnou vůni, vhodnou před náročným fyzickým výkonem, povzbudí vnitřní sílu a vytrvalost, zapudí zlé síly.

Vonné směsi bylin a koření pro vykuřování

  • Směs koření k načerpání energie: z hřebíčku, celé tyčinky skořice, nového koření a tymiánu namícháme stejným dílem a přidáme sušené dubové listy. Tuto směs používáme pokud potřebujeme získat sílu a sebevědomí.
  • Směs vhodná pro studium: sušená konvalinka, akácie, rozmarýn a jedlové jehličí,  tuto směs použijeme též k získání inspirace.
  • Směs vhodnou k probuzení jasnovidectví: namícháme ze sušeného řebříčku, okvětních lístků růže a skořice. Nebo použijeme sušené květy šeříku, bobkové listy, sušenou nať pelyňku a větvičky lísky.
  • Směs k meditaci připravíme: ze sušené levandule, bobkových listů, skořice a sušené mateřídoušky.
  • Směs pro štěstí a bohatství: zajistí okvětní lístky růží, sušené fialky, skořice, cedrové jehličí, máta.
  • Očištění od negativních vlivů přinese: myrha, větvičky černého bezu, dubové listy, tymián, levandule nebo bazalka. Případně rozmarýn a sůl.
  • Přivolání lásky zajistí: okvětní lístky růží, březové listí, sušené kapradí, levandule, skořice, lesní vřes.
  • Ochranu před negativní situací: zajistí květy řebříčku a třezalky, rozmarýn, březové listí, bobkové listy, skořice, jehličí borovice, sušený kopr, černobýl, divizna. Nebo pelyněk a sůl.

Květomluva podle pohanských tradic

Ingredience pro rituální vykuřování

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.