Vnitřní proces zasvěcení v proudu dračí energie

V prvním okamžiku, kdy se na vás usměje drak, vás pohltí posvátná hrůza, jakási hrozba okouzlení. Spirála spirituálního vědomí se zvláštním způsobem rozpohybuje, jakmile překonáte okouzlení vlastní mocí, která se vám ukázala v podobě usmívajícího se draka. Pocítíte vlastní světlo i stíny chvějící se klenbami věků. Pocítíte světlo smíření a zvláštní trpkou radost. Uvědomíte si, že máte v sobě vlastnosti divocha, vědomí týkající se pozůstatků genů prapředků a kódy pradávných vzpomínek se dotknou vašeho sebeuvědomění. Posvátná hrůza souvisí s jistotou skrytou ve víře, že život je mistrovské dílo a zázrak. Jakmile se vzdáte strachu a váhavosti, sebestřednosti, sebelítosti nebo sebeobviňování, energie draka vás zasvětí do umění ovládat vesmír – váš jedinečný vnitřní vesmír.

Drak přichází ve snech, stojí pevně před vámi, usmívá se, dívá se vám do očí a hledí až do duše. A přitom vnímá vše, co kolem nepřetržitě pulsuje, je vědomě přítomen, a přitom zůstává propojen s proudy živlů a s energií hvězd. Během rozmluvy s drakem se můžeme dozvědět, že naše vlastní činy, zamýšlené i uskutečněné, ovlivňují svět kolem nás. Dívejte se jeho (soucitnýma) očima, začleňte jeho moudrost do svého života. Soucitně vnímejte vlastní nedostatky, léčením sebe pomáháte léčit svět. Pokud jste znepokojeni současným stavem planety, zaměřte své myšlenky a představy směrem k lepší budoucnosti.

Zobrazit elektronické a tištěné knihy Psychologie chaosu

Transformační dračí energie je přítomná všude v přírodě, na zemi je promítána prostřednictvím sedmi planetárních zrcadel, je obsažena v ohni Slunce, ve stříbrném lesku Měsíce. Je obsažena v krystalech, je ve vodě i ve vzduchu. Dračí energie je v každém z nás, povzbuzuje nás používat sílu své vůle, používat ji k materializaci pozitivních záměrů a posouvat se na vyšší stupně životní cesty. Dračí energie nás povzbuzuje, rozjasňuje náš den, zároveň nás upozorňuje na naše nedostatky. Upozorňuje nás, že základním faktorem pro realizaci záměru je motivace.

Rok Draka je v plném proudu, dračí energie se nás dotýká s neobyčejnou silou. Příště si povíme o tom, jak s dračí energií, uloženou v hlubokých sférách podvědomí, vědomě pracovat, jak s její pomocí projít bránou k duchovním sférám.

Související články: 2024 – rok štěstí, štědrosti, nečekaných překvapení i extrémů, rok dřevěného Draka, Fenomén tvůrčí dračí energie aneb proč v sobě nesmíme zabít Draka, Symbolika hada a okřídleného draka

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?