Mocná síla požehnání

Každý večer (před spaním v hladině alfa), nebo ráno po probuzení, můžeme věnovat pár minut požehnání lidem, sobě, věcem, situacím, místu, zdraví, prosperitě. Požehnání je velmi mocné, už v samotném slově „žehnám“ je zakódovaná silná vibrace všeobjímající Lásky. Požehnání je zároveň projevem vděčnosti za vše, čeho se nám právě nyní dostává. Tím k sobě přitahujeme energie, které nám pomáhají zvládat životní úkoly a plnit si svá přání. Občas se sami sebe zeptejte:

Z čeho máte dnes skutečnou radost?
Koho jste dnes pochválili?
Co jste dnes upřímně ocenili?
Za co jste dnes od srdce vděční?
Kolikrát jste se dnes usmáli?
Komu (čemu) jste dnes požehnali?
Koho jste upřímně objali?
Kolikrát jste ocenili a pochválili sami sebe?

Požehnání aktivuje éterickou sílu zážehu jiskry naděje

Prastarý magický symbol požehnání, kdy ukazováček, prostředníček a palec zvedneme vzhůru, a prsteníček a malíček ohneme do dlaně, má svůj původ v dávných pohanských časech. Tři vztyčené prsty představují božskou triádu, trojjedinost, mocnou sílu v souhře těla, duše a ducha. Požehnáním mírníme nepříznivé okolnosti a vlivy na náš životní příběh, vědomě pracujeme se svým mentálním tělem. Samotným vyslovením magického slova „požehnání“ nebo „žehnám“, uvádíme v pohyb zakódovanou pozitivní energii, proud informací, které se nacházejí v prostoru všude kolem nás.

Požehnáním oživíme tok pozitivní energie událostí, věcí, místa, přírody. Žehnáme jídlu, dárkům, talismanům, práci, přípravám na dlouhou cestu, různým okolnostem. Slova požehnání proneste nahlas, nakonec nad předmětem udělejte rukou znamení rovnoramenného kříže. Představte si, že jím prostupuje čisté světlo, vše tvořící energie vesmíru, vstupující do předmětu (osoby, věci) skrze vaše tělo a skrze vaše dlaně. Na nic jiného nemyslete, nechte tuto éterickou sílu – zážehu jiskry naděje ať pracuje sama o sobě. Nakonec řekněte: „Žehnám tomuto činu.“ nebo „Budiž učiněno.“

V klidné mysli, ve správně zvoleném slově a v přímém doteku je síla požehnání, jde o vysílání pozitivní tvořivé energie. Myšlenky nebo slova necháme prostoupit v podobě světla předmětem požehnání, toto světlo je v čiré radosti, upřímnosti a slovech míněných od srdce. To, co si projektujeme do svého energetického pole, je obsaženo ve světle naší aury. Nezapomínejme: „Na počátku všech věcí je Slovo.“

Přítomnost můžeme cíleně využít k vědomému vytváření magnetické energie, vlivné, přitahující síly. Není nutné marnit čas v podobě svazujících myšlenkových kreací spjatých s dávnou minulostí.

Související článek: Vzduch rozechvívá životní sílu – „vítr života“, Naděje je dech duše, říká se, dokud dýchám, doufám

PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?

Zdroj fotografie. Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?